Gruppe A
Best of 3
MP MW Diff Pos
Gustav Lodjn
147ers
-2 : 02 : 022+41
Robert Kermer
15 Reds
0 : 2-1 : 220-33
Michael Käfer
15 Reds
0 : 22 : 1-21-12
 
Gruppe B
Best of 3
MP MW Diff Pos
Günther Meister
Snock
-1 : 22 : 021+11
Christian Traunfellner
15 Reds
2 : 1-1 : 22102
Max Thurner
15 Reds
0 : 22 : 1-21-13
 
Gruppe C
Best of 3
MP MW Diff Pos
Erich Weidenhiller
15 Reds
-2 : 01 : 221+12
Peter Weihs
15 Reds
0 : 2-0 : 220-43
André Strojnik
15 Reds
2 : 12 : 0-22+31
 
Gruppe D
Best of 3
MP MW Diff Pos
Therese Weihs
15 Reds
-0 : 22 : 10 : 231-33
Georg Hanisch
15 Reds
2 : 0-2 : 02 : 033+61
Anton Traunfellner
15 Reds
1 : 20 : 2-0 : 230-54
Patrick Oberleitner
BSVB
2 : 00 : 22 : 0-32+22
Gruppe E
Best of 3
MP MW Diff Pos
Hanna Schneider
15 Reds
-0 : 20 : 20 : 230-64
Maximilian Schmölzer
15 Reds
2 : 0-0 : 22 : 132+12
Andreas Gugler
15 Reds
2 : 02 : 0-2 : 033+61
Eric Willemsen
15 Reds
2 : 01 : 20 : 2-31-13
  • 1
    Last 16
    Best of 3
    Gustav Lodjn
    147ers
    1
    Freilos 0
  • 2
    Last 16
    Best of 3
    Erich Weidenhiller
    15 Reds
    2
    Christian Traunfellner
    15 Reds
    0
  • 3
    Last 16
    Best of 3
    Andreas Gugler
    15 Reds
    1
    Freilos 0
  • 4
    Last 16
    Best of 3
    Georg Hanisch
    15 Reds
    1
    Freilos 0
  • 5
    Last 16
    Best of 3
    André Strojnik
    15 Reds
    1
    Freilos 0
  • 6
    Last 16
    Best of 3
    Maximilian Schmölzer
    15 Reds
    1
    Freilos 0
  • 7
    Last 16
    Best of 3
    Patrick Oberleitner
    BSVB
    2
    Michael Käfer
    15 Reds
    0
  • 8
    Last 16
    Best of 3
    Günther Meister
    Snock
    1
    Freilos 0
  • 1
    Viertelfinale
    Best of 3
    Gustav Lodjn
    147ers
    0
    Erich Weidenhiller
    15 Reds
    2
  • 2
    Viertelfinale
    Best of 3
    Andreas Gugler
    15 Reds
    2
    Georg Hanisch
    15 Reds
    0
  • 3
    Viertelfinale
    Best of 3
    André Strojnik
    15 Reds
    2
    Maximilian Schmölzer
    15 Reds
    0
  • 4
    Viertelfinale
    Best of 3
    Patrick Oberleitner
    BSVB
    0
    Günther Meister
    Snock
    2
  • 1
    Semifinale
    Best of 3
    Erich Weidenhiller
    15 Reds
    0
    Andreas Gugler
    15 Reds
    2
  • 2
    Semifinale
    Best of 3
    André Strojnik
    15 Reds
    2
    Günther Meister
    Snock
    0
  • Finale
    Best of 3
    Andreas Gugler
    15 Reds
    2
    André Strojnik
    15 Reds
    1

    Spiel um Platz 3
    Best of 3
    Erich Weidenhiller
    15 Reds
    1
    Günther Meister
    Snock
    2

flickerfix flickerfix flickerfix flickerfix flickerfix